Chaty a chalupy s bazénem v Česku a na Slovensku

Jižní Morava, střední Morava, Vranov, Pálava, Dyje, Baťův kanál, vinný sklep | chaty a chalupy k pronájmu (1)

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání
Úvodní stránkaNabídka ubytováníJižní a střední Morava 

Nabídka ubytování | Jižní Morava, střední Morava | oblasti Vranov, Pálava, Kroměříž, Valtice, Lednice, Slovácko, Nové Mlýny

Březolupy - chata
Tip Tourtrendu
Sleva
Novinka

Poloha: Mimořádně atraktivní chata s vířivým bazénem Intex Pure SPA, koupacím jezírkem a grill párty, 5 km od obce Březolupy, 15 km od aquaparku Uherský Brod a 20 km od lázeňského města Luhačovice na střední Moravě.

Pronájem: Léto, chata 1+1 s max. 4 lůžky a 1 přistýlkou.

Cena: 1690,- Kč objekt/noc. V mimosezóně 1490,- Kč objekt/noc + vždy spotřeba el.energie. SUPER ZAVÁDĚCÍ CENA.


info a rezervace info o oblasti
Svatý Hostýn - horská chata
Tip Tourtrendu
Sleva
Video

Poloha: Velká, mimořádně atraktivně vybavená horská chata – bývalá hájovna „Schwaigrovka“ s vyhřívaným bazénem, masážním bazénem SPA, saunou a s vinným sklípkem, na louce pod vrcholem Svatého Hostýna. Chata s bohatou historií – koncem 19. století ji proslavil známý malíř Hanuš Schwaiger a jeho host T. G. Masaryk. Více o objektu ZDE.

Pronájem: Celoročně, chata 11+1 s max. 16 lůžky a 2 přistýlkami.

Cena: Léto: do 10 osob 4990,- Kč objekt/noc, každá další osoba 450,- Kč/noc. POZOR sleva do 6 osob 1990 Kč, každá další osoba 350 Kč/noc. V zimě a mimosezónu: do 10 osob 3990,- Kč objekt/noc, každá další osoba 390,- Kč/noc + vždy spotřeba el. energie, plynu a dřeva. SUPER CENA.


info a rezervace info o oblasti
Bílová - chalupa
Sleva
Video

Poloha: Velmi atraktivní a mimořádně oblíbená chalupa s vířivým bazénem Intex Pure SPA a s herní stodolou na jedinečném místě a velké louce - Bílová paseka, na samotě s krásným výhledem na Kelčský Javorník a do okolí, 1 km od obce Lázy a 4 km od Rajnochovic.

Pronájem: Léto, chalupa 8+1 s max. 10 lůžky.

Cena: 4290,- Kč objekt/noc, POZOR sleva do 6 osob 2490,- Kč, každá další osoba 400,- Kč lůžko/noc. V červnu 2990,- Kč objekt/noc + vždy spotřeba el. energie a dřeva. SUPER CENA.


info a rezervace info o oblasti
Strážnice - chata
Tip Tourtrendu
Sleva
Novinka

Poloha: Zděná rekreační chata s venkovním zapuštěným bazénem, na velkém oploceném pozemku u lesa, 5 km od hranic se Slovenskem, 10 km od Strážnice a 10 km od Hodonína na jižní Moravě.

Pronájem: Celoročně, chata 4+kk s max. 8 lůžky a 2 přistýlkami.

Cena: 2990,- Kč objekt/noc. POZOR, sleva na 2590 Kč! V mimosezóně 2590,- Kč objekt/noc + vždy spotřeba el.energie. SUPER CENOVÝ HIT.


info a rezervace info o oblasti
U Nových Mlýnů - apartmán
Sleva
Novinka
Video

Poloha: Velmi atraktivní a moderní apartmán v apartmánovém domě s vířivým bazénem, saunou a dětskou hernou, na klidném místě, 10 km od aqualandu Moravia a vodní nádrže Nové Mlýny na jižní Moravě.

Pronájem: Celoročně, apartmán 1+1 s max. 4 lůžky.

Cena: Do 2 osob 1390,- Kč apartmán/noc, každá další osoba 450,- Kč lůžko/noc. Vždy možné i kratší pobyty (minimálně 2 noci). Při pobytu na 7 nocí cena do 2 osob 1190,- Kč apartmán/noc, každá další osoba 360,- Kč lůžko/noc.


info a rezervace info o oblasti
U Nových Mlýnů - apartmán
Sleva
Novinka

Poloha: Velmi atraktivní, prostorný a moderní apartmán v apartmánovém domě s vířivým bazénem, saunou a dětskou hernou, na klidném místě, 10 km od aqualandu Moravia a vodní nádrže Nové Mlýny na jižní Moravě.

Pronájem: Celoročně, apartmán 2+1 s max. 8 lůžky.

Cena: Do 4 osob 2490,- Kč apartmán/noc, každá další osoba 450,- Kč lůžko/noc. Vždy možné i kratší pobyty (minimálně 2 noci). Při pobytu na 7 nocí cena do 4 osob 1990,- Kč apartmán/noc, každá další osoba 360,- Kč lůžko/noc.


info a rezervace info o oblasti
Velké Bílovice - apartmán
Tip Tourtrendu
Novinka

Poloha: Velmi atraktivní, nově rekonstruovaný apartmán s bazénem v areálu útulného rodinného penzionu, ve vinařské obci mezi vinohrady, 10 km od Velkých Pavlovic na jižní Moravě.

Pronájem: Celoročně, apartmán 1+1 s max. 2 lůžky.

Cena: 1190,- Kč apartmán/noc.


info a rezervace info o oblasti
Velké Bílovice - penzion
Tip Tourtrendu
Novinka

Poloha: Velmi atraktivní, nově rekonstruovaný penzion s rodinou atmosférou a s venkovním bazénem, ve vinařské obci mezi vinohrady, 10 km od Velkých Pavlovic na jižní Moravě.

Pronájem: Celoročně, 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky a s vlastním sociálním zařízením (k dispozici 4 pokoje).

Cena: 490,- Kč lůžko/noc. Děti do 10 let zdarma.


info a rezervace info o oblasti
U Nových Mlýnů - apartmán
Tip Tourtrendu
Sleva
Novinka
Video

Poloha: Velký, velmi atraktivní a moderní apartmán v apartmánovém domě s vířivým bazénem, saunou a dětskou hernou, na klidném místě, 10 km od aqualandu Moravia a vodní nádrže Nové Mlýny na jižní Moravě.

Pronájem: Celoročně, apartmán 3+1 s max. 12 lůžky.

Cena: Do 8 osob 4490,- Kč apartmán/noc, každá další osoba 450,- Kč lůžko/noc. Vždy možné i kratší pobyty (minimálně 2 noci). Při pobytu na 7 nocí cena do 8 osob 3590,- Kč apartmán/noc, každá další osoba 360,- Kč lůžko/noc.


info a rezervace info o oblasti
Pod Svatým Hostýnem - chatka
Sleva
Novinka

Poloha: Menší chatka s bazénem v areálu farmy na okraji horské obce Rusava, 2 km od solárně vyhřívaného koupaliště, 10 km od poutního místa Svatý Hostýn a 30 km od Kroměříže (UNESCO) v Hostýnských vrších.

Pronájem: Léto, chatka 2+kk s max. 5 lůžky.

Cena: 990,- Kč objekt/noc, POZOR sleva na 690,- Kč + spotřeba el.energie. CENOVÝ HIT.


info a rezervace info o oblasti